Mok 80 mm zwart voor je eigen ontwerp
![]() |
|
Erg uniek een zwarte mok.
Een uniek eigen ontwerp
Bij het bestellen van de bedrukte / gepersonaliseerde zwarte mok kan je kiezen om een illustratie van JustSign.nl te gebruiken of je kan je eigen foto / ontwerp uploaden en laten bedrukken op de zwarte mok. Uiteraard is combineren van tekst en foto ook mogelijk. JustSign.nl zorgt ervoor dat de persoonlijke foto of de gekozen illustratie prachtig op de gekozen zwarte mok wordt bedrukt.
De capaciteit van de zwarte mok
De zwarte mok heeft drie mogelijkheden voor de opdruk. De illustratie, tekst en/of foto kan worden gedrukt met het oor rechts, met het oor links of recht tegenover het oor. Binnenkort is panorama look ook mogelijk
Zwarte mok laten bedrukken
Bij JustSign.nl kun je een zwarte mok laten bedrukken met foto’s, logo’s of teksten. Door de zwarte mok te laten bedrukken met je eigen ontwerpen, maak je een uniek product. Bij veel aanbieders van bedrukte producten moet je grotere hoeveelheden zwarte mokken laten bedrukken. JustSign.nl maakt het voor iedereen mogelijk één zwarte mok te laten bedrukken, of dit nu particulier of zakelijk is. Zelfs voor het bedrukken van een enkele zwarte mok ben je al welkom bij JustSign.nl!
Datasheet
- Materiaal
- Keramiek
- Vaatwasbestendig
- Advies hand afwassen
- Fabricage tijd
- 3-7 dagen
Specifieke referenties
Wil je contact?
- AANTAL VANAF
- KORTING
- 12 stuks
- 5%
- 24 stuks
- 10%
- 36 stuks
- 12%
- 48 stuks
- 15%
- Meer dan 72 stuks
- 20%